Keratynowy lifting rzęs/Botox rzęs/Laminowanie rzęs

Keratynowy lifting rzęs/Botox rzęs/Laminowanie rzęs

Pozwól sobie poczuć się pewnie i kobieco nawet bez codziennego malowania rzęs!

Botox rzęs i keratynowe laminowanie rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie naturalnych rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości. Zabieg nie ma nic wspólnego z doczepianiem sztucznych rzęs.

Lash botox wypełnia wszystkie szczelinki i nierówności rzęs nawilża i pogrubia rzęsy, zawiera witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos. Aktywne składniki preparatu Botox mają cudowne właściwości na włos, odżywiają, odmładzają, wzmacniają rzęsy i stymulują ich wzrost.

Lifting rzęs gwarantuje efekt podkręcenia nie dość, że lepszy niż ten uzyskany zalotką, to jeszcze dodatkowo zdecydowanie trwalszy.

Botox Lashes zawiera:

  • kwas hialuronowy, który charakteryzuje się dużym działaniem nawilżającym
  • keratyna
  • kolagen, który ma pozytywny wpływ na skórę powiek oraz rzęsy, sprawia, że rzęsy stają się elastyczne, gładkie i młode, chroni rzęsy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych
  • pantenol zawiera witaminę B, konieczną dla nawilżenia
  • tokoferol – antyoksydant o działaniu odmładzającym i przedłużającym cykl życia rzęs
  • olejek arganowy – cudowny eliksir młodości, opóźniający efekty starzenia, przyspieszający porost włosów, wzmacniający i nawilżający

EFEKTY ZABIEGU:

Po zabiegu rzęsy są widocznie podkręcone, nawilżone, miękkie i błyszczące. Dzięki wprowadzeniu pigmentu możemy również wzmocnić ich kolor. Efekt ten utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy – nawet do 8 tygodni. Nie wszystkie rzęsy rosną w tym samym czasie, dlatego najlepszy efekt gęstych, długich rzęs powinien być widoczny przez 4 do 6 tygodni po zabiegu W następstwie zabiegu nie występują ani uczulenie ani podrażnienie, nie licząc przypadków indywidualnej nadwrażliwości na preparaty używane do zabiegu,brak uczucia ciężkości, dyskomfortu, zabieg ten nie zastapi przedłużania rzęs.

Po wykonaniu zabiegu rzęsy mogą wyglądać na delikatnie zlepione. Przez pierwsze 24h nie należy moczyć, tuszować, ani tłuścić rzęs, najlepiej nie robić tego wcale. Po upłynięciu tego czasu należy dokładnie umyć rzęsy co sprawi, że z powrotem wrócą do formy i będą puszyste i rozczesane. Na drugim dzień możemy już traktować rzęsy jak zwykle, a zatem tuszować, tłuścić (odżywki, kremy) i moczyć bez ograniczeń co jest chyba największa zaletą tego zabiegu. Podkręcone rzęsy trzymać będą się tak długo, aż nie wyrosną nowe, a zatem zakres to od 3 do 8 tygodni – jednak większość klientek określa trwałość na od półtora do dwóch miesięcy. A zatem wystarczy 6 wizyt w trakcie roku by mieć non stop piękne, podkręcone rzęsy!

Keratynowy lifting rzęs/Botox rzęs/Laminowanie rzęs
koszt zabiegu lift/botox/laminowanie 200,-
koszt zabiegu laminowanie rzęs 110,-

KONTAKT

19-300 Ełk
ul. Tuwima 22, lok. 2
kom. 602 44 99 20

salon@perla.elk.pl
NAPISZ DO NAS

PERŁA NA MAPIE

PRAWA AUTORSKIE © Perła 2014

Facebook