Makijaż

Makijaż

Makijaż dzienny

makijaz dziennyMakijaż dzienny ma na celu zaakcentowanie korzystnych cech twarzy. Podstawą perfekcyjnego makijażu jest podkład dobrany do rodzaju skóry, który wyrównuje jej powierzchnię i koloryt. Do oczu, ust i policzków stosuje się kolory matowe, stonowane i ciepłe. Kreskami wykonanymi za pomocą kredek lub linerów podkreśla się lub koryguje kształt oczu, brwi i ust. Aby nadać twarzy świeżości nakładamy róż, który powinien harmonizować z kolorem pomadki.

Makijaż okazjonalny

1323355156801Makijaż okazjonalny różni się od dziennego kolorami, ponieważ przytłumione światło świec czy światło elektryczne pochłaniają kolory. Aby wyostrzyć kontury, co wygląda korzystniej przy sztucznym oświetleniu, wybieramy ciemniejszy podkład oraz kontrastowe cienie do powiek. Nakładamy również więcej różu i tuszu do rzęs. Na życzenie Klientki na twarzy i dekolcie rozprowadzamy drobinki złota oraz przyklejamy sztuczne rzęsy.

Makijaż próbny ślubny

makijaz-slubnyMakijaż ślubny powinien być poprzedzony makijażem próbnym. Podczas takiego spotkania poznajemy twarz klientki; mamy możliwość zanalizować jej urodę i przyporządkować do odpowiedniego typu kolorystycznego, który ułatwi nam dobór kolorów i odcieni poszczególnych kosmetyków. Ponadto poznajemy osobowość, upodobania naszej klientki, styl sukienki i rodzaj fryzury. Dzięki tym informacjom i obserwacjom łatwiej będzie nam dostosować odpowiedni makijaż.

Pracujemy na kosmetykach Kryolan i Sephora

1323355156801Kryolan – wiodący na całym świecie producent profesjonalnych akcesoriów i kosmetyków charakteryzatorskich, kolorowych i pielęgnacyjnych. Produkty tej marki wiodą prym w teatrach, filmach i telewizji na całym świecie. Kryolan, przez ponad 66 lat swojej działalności, dostarcza wysokiej jakości kosmetyki do klientów w ponad 80 krajach. Marka ta stała się uznanym znakiem towarowym dla profesjonalnych wizażystów. Za nazwą Kryolan kryją się wysokiej jakości produkty, cechujące się ogromną różnorodnością, profesjonalizmem i przywiązaniem do tradycji. Marka Kryolan zatrudnia najbardziej wykwalifikowanych chemików i dermatologów, dbających o rozwój nowych produktów i poszukujących innowacyjnych surowców do produkcji kosmetyków. Posiadając ogromną bazę 16 tys. kosmetyków w ponad 750 odcieniach pozwala dogodzić klientom nawet o najbardziej wyrafinowanych potrzebach. Składniki poszczególnych produktów są tak dobierane, aby bez żadnych przeciwwskazań mogły być stosowane na skórze każdego typu.

Sephora jest najbardziej nowatorską siecią kosmetyczną na świecie.

Założona w 1969 roku we Francji, od 1997 roku jest częścią grupy LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton, największego dystrybutora luksusowych marek na świecie.Sephora oferuje pełną gamę produktów do makijażu, aby odpowiedzieć na potrzeby i pragnienia wszystkich klientów. Produkty te, różnorodne i w wielkim wyborze, kreatywne i wyrafinowane, dopracowane pod względem wymogów najwyższej jakości, zostały stworzone, aby piękno stało się dla wszystkich przyjemnością dostępną, prostą, zabawną i zawsze zgodną z najnowszymi trendami !

Upiekszanie
Makijaż dzienny 100,-
Makijaż próbny 100,-
Makijaż wieczorowy / kępki rzęs 120/140,-

KONTAKT

19-300 Ełk
ul. Tuwima 22, lok. 2
kom. 602 44 99 20

salon@perla.elk.pl
NAPISZ DO NAS

PERŁA NA MAPIE

PRAWA AUTORSKIE © Perła 2014

Facebook