Nowości

Nowości

Nowość!!!

AQUASURE H2 oczyszczanie skóry

Oczyszczanie Wodorowe

Polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają skórę na poziomie komórkowym. Ponieważ wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Ponadto aktywny wodór wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe eliminując wolne rodniki tlenowe. Dzięki małej masie przenika on w głąb skóry, gdzie łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, tym samym zatrzymując proces starzenia się skóry. Okazuje się, że wodór jest najsilniejszym antyoksydanem, jest znacznie efektywniejszy niż witamina c, czy nawet koenzym q10. Oczyszczanie wodorowe to zatem metoda oczyszcania skóry, która działa nie tylko wieloetapowo jak również wszechstronnie.

Wieloetapowe oczyszczanie skóry AQUASURE H2 polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry, tak aby wyglądała ona zdrowo i promiennie. Wieloetapowość wskazuje nie tylko na to, że oczyszczanie składa się z kilku kroków, ale także na to, że działa wielozadaniowo. Jego podstawą jest dokładne oczyszczanie skóry, złuszczanie, nawilżanie oraz działanie przeciwstarzeniowe.

1 ETAP OCZYSZCZANIE WODOROWE
Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia.

2 ETAP HYDROPEELING
Hydropeeling czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji wykonywany jest pod wysokiem ciśnieniem wody, dzięki czemu pozwala osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Ten etaop zabiegu usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

3 ETAP INFUZJA JONOWA
Podczas zabiegu, w postaci serum typu premium, do komórek skóry wprowadzane są substancje eksfoliujące i odżywcze. Efekt złuszczania potęgowany jest dzięki kwasowi mlekowemu, natomaist działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej witaminie c.

4 ETAP LIFTING MCS
Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włokien kolagenu i elastyny.

EFEKTY AQUASURE H2

Dzięki wieloetapowemu oczyszczaniu wodorowemu podczas jednego zabiegu uzyskujemy natychmiastowy efekt oczyszczenia, wygładzenia, głebokiego nawilżenia i liftingu. System Aquasure H2 pozwala pracować nad wieloma problemami skóry. Cera po zabiegu oczyszczania wodorowego odzyskuje utracony blask, pozostaje dogłębnie oczyszczona oraz nawilżona. Dzięki zredukowaniu ilości szkodliwych wolnych rodników znacznie opóźniony zostaje proces starzenia się skóry.

AQUASURE H2 oczyszczanie skóry
Wodorowe oczyszczanie + hydropeeling + infuzja jonowa + lifting MCS twarz 270,-
Wodorowe oczyszczanie twarz 180,-

 

Nowość!!!

Ulthera HiFu – LIFTING BEZ SKALPELA

Jak działa Ulthera Hifu?

Skoncentrowana energia ultradźwięków w postaci sekwencji strumieni dostarczana jest głęboko pod warstwy powierzchniowe skóry. Powoduje to natychmiastowe obkurczenie skóry poprzez mikronakłucia tkanki wewnątrz skóry. Wyjątkowość Ulthera HiFu polega na naturze tych strumieni, które są łagodne dla tkanek zewnętrznych, a oddziałują dopiero w punkcie ogniskowej- tam, gdzie spotykają się fale ultradźwiękowe wewnątrz skóry na określonej głębokości.

Mikronakłucia wewnątrz skóry mogą być wykonywane na różnych głębokościach w zależności od stanu skóry: 1,5mm, 3mm, 4,5mm. Przy bardzo złym stanie skóry można wykonać zabieg równocześnie na dwóch poziomach skóry. Najważniejszą zaletą tej techniki jest nienaruszalność tkanek zewnętrznych, dzięki temu zewnętrzne warstwy skóry nie ulegają widocznym zmianom, a płaszczyzny położone głębiej poddane są działaniu skoncentrowanej dawki energii. Punkty koagulacji termalnej, które powstają dzięki miejscowemu zdeponowaniu energii, inicjują naturalną odpowiedź organizmu – produkcję nowego, ulepszonego kolagen, a w efekcie skutkują stopniowym podniesieniem skóry, ujędrnieniem, poprawą jej napięcia. Bardzo intensywny zabieg porównywalny do zabiegów chirurgicznych nie pozostawia na tkankach zewnętrznych żadnego śladu – dlatego nie wyklucza życia codziennego.

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu?

Ulthera HiFu przeciwdziała siłom grawitacji, zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia. Rezultatem zabiegu na twarz jest między innymi wyraźne uniesienie górnych powiek. Dzięki temu spojrzenie staje się bardziej otwarte, a twarz nabiera odświeżonego, młodszego wyrazu i wyglądu. Efekt liftingu w postaci podniesienia i zwiększenia napięcia skóry można także osiągnąć w innych newralgicznych obszarach, które wpływają wyraźnie na kształt twarzy i wygląd szyi, a takich jak: policzki, linia żuchwy czy podbródek. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Efekt zabiegu zależy od indywidualnych cech organizmu pacjenta i właściwości jego skóry. Lifting i napięcie skóry pojawia się stopniowo do 90 dni po zabiegu – tyle czasu trwa produkcja nowego kolagenu. Efekt utrzymuje się około 2 lat.

Promocyjne ceny zabiegu ULTHERA HIFU
zabieg na okolice pod oczami 400,-
zabieg na okolice pod oczami, powieki oraz kurze łapki 600,-
zabieg na okolice oczu i czoło 800,-
zabieg na policzki i żuchwę 1200,-
zabieg na całą twarz, okolice wokół oczu oraz podbródek 2000,-
zabieg na twarz,szyję oraz dekolt 2900,-
zabieg na biust 1000,-
zabieg na brzuch (tzw. luźny przód) 1700,-

 

Nowość!!!

PLASMA JETT

Jak działa Plazma ?

Urządzenie Plasma Jet Pen V1 wytwarza wiązkę plazmy, dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się pomiędzy skórą pacjenta, a jednorazową, sterylną końcówką urządzenia. Powstaje wyładowanie elektryczne zwane łukiem elektrycznym lub czwartym stanem skupienia. Po przyłożeniu do skóry doprowadza ono do mikrouszkodzeń. Dochodzi tutaj do sublimacji skóry, co widoczne jest od razu przy wykonywaniu zabiegu. Pod wpływem generowanej plazmy włókna kolagenowe i elastyna stymulowane są do odbudowy.

Plasma jest zabiegiem alternatywnym do chirurgicznej blefaroplastyki powiek. Nie powoduje stanu zapalnego. Zabieg z użyciem generatora plazmy, polega na sublimacji nadmiaru skóry, dzięki czemu ryzyko wystąpienia odczynów niepożądanych jest zminimalizowane. Podczas zabiegu dochodzi do odparowania zewnętrznych warstw naskórka prowadząc do znacznego polepszenia napięcia skóry na obszarze poddawanym zabiegowi. Efektem zabiegu jest lifting, uniesienie powiek, znaczna redukcja zmarszczek w obrębie twarzy szyi i dekoltu.

Zabieg z użyciem Plasma Jet Pen V1 można wykonać na:

 • Zmarszczki
 • Blizny
 • Rozstępy
 • Wiotkość skóry w okolicach oczu i drobne zmarszczki
 • Zmarszczki palacza
 • Wiotkość skóry na szyi
 • Korekcja dolnych powiek
 • Podniesienie powiek (otwarte oko)
 • Zmarszczki przy uszach
 • Kurzajki
 • Brodawki
 • Włokniaki

Przeciwwskazania:

 • Padaczka
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Obecność metalowych protez stawów w ciele
 • Rozrusznik serca
 • Stan zapalny w miejscu wykonywania zabiegu
 • Żylaki

Zalecenia po zabiegu:

 • Opuchlizna i drobne strupki schodzą po 5-12 dniach
 • Rekonwalescencja trwa 3-4 tygodnie, a po pięciu widoczny jest efekt ostateczny
 • Po zabiegu dla przyspieszenia gojenia zalecamy stosowanie puderu Alantan
 • Unikamy sauny, solarium i słońca

Jak często wykonywać zabieg?

 • Podnoszenie powiek wykonujemy jednorazowo lub do 3 razy (w zależności od stanu skóry), zabieg można powtórzyć, ale nie wcześniej niż po 6 tygodniach
 • Kurze łapki i inne zmarszczki spłycają się po jednym zabiegu, powtórzenie zazwyczaj nie jest konieczne
 • Zabiegi na blizny i rozstępy wykonujemy w zaleconej serii w odstępach 2 tygodni
 • Usuwanie kurzajek, brodawek itp. zazwyczaj nie wymaga powtórzeń
PLASMA JETT
górna powieka 800,-
dolna powieka 800,-
bruzdy nosowo wargowe 800,-
zmarszczki palacza 400,-
lwia zmarszczka 400,-
okolice uszu 400,-
czoło w zależności od stanu skóry 650-900,-
włókniaki/ brodawki 30,- za szt

 

KONTAKT

19-300 Ełk
ul. Tuwima 22, lok. 2
kom. 602 44 99 20

salon@perla.elk.pl
NAPISZ DO NAS

PERŁA NA MAPIE

PRAWA AUTORSKIE © Perła 2014

Facebook