Nowości

Nowości

Nowość!!!

Ulthera HiFu – LIFTING BEZ SKALPELA

Jak działa Ulthera Hifu?

Skoncentrowana energia ultradźwięków w postaci sekwencji strumieni dostarczana jest głęboko pod warstwy powierzchniowe skóry. Powoduje to natychmiastowe obkurczenie skóry poprzez mikronakłucia tkanki wewnątrz skóry. Wyjątkowość Ulthera HiFu polega na naturze tych strumieni, które są łagodne dla tkanek zewnętrznych, a oddziałują dopiero w punkcie ogniskowej- tam, gdzie spotykają się fale ultradźwiękowe wewnątrz skóry na określonej głębokości.

Mikronakłucia wewnątrz skóry mogą być wykonywane na różnych głębokościach w zależności od stanu skóry: 1,5mm, 3mm, 4,5mm. Przy bardzo złym stanie skóry można wykonać zabieg równocześnie na dwóch poziomach skóry. Najważniejszą zaletą tej techniki jest nienaruszalność tkanek zewnętrznych, dzięki temu zewnętrzne warstwy skóry nie ulegają widocznym zmianom, a płaszczyzny położone głębiej poddane są działaniu skoncentrowanej dawki energii. Punkty koagulacji termalnej, które powstają dzięki miejscowemu zdeponowaniu energii, inicjują naturalną odpowiedź organizmu – produkcję nowego, ulepszonego kolagen, a w efekcie skutkują stopniowym podniesieniem skóry, ujędrnieniem, poprawą jej napięcia. Bardzo intensywny zabieg porównywalny do zabiegów chirurgicznych nie pozostawia na tkankach zewnętrznych żadnego śladu – dlatego nie wyklucza życia codziennego.

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu?

Ulthera HiFu przeciwdziała siłom grawitacji, zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia. Rezultatem zabiegu na twarz jest między innymi wyraźne uniesienie górnych powiek. Dzięki temu spojrzenie staje się bardziej otwarte, a twarz nabiera odświeżonego, młodszego wyrazu i wyglądu. Efekt liftingu w postaci podniesienia i zwiększenia napięcia skóry można także osiągnąć w innych newralgicznych obszarach, które wpływają wyraźnie na kształt twarzy i wygląd szyi, a takich jak: policzki, linia żuchwy czy podbródek. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Efekt zabiegu zależy od indywidualnych cech organizmu pacjenta i właściwości jego skóry. Lifting i napięcie skóry pojawia się stopniowo do 90 dni po zabiegu – tyle czasu trwa produkcja nowego kolagenu. Efekt utrzymuje się około 2 lat.

Promocyjne ceny zabiegu ULTHERA HIFU
zabieg na okolice pod oczami 400,-
zabieg na okolice pod oczami, powieki oraz kurze łapki 600,-
zabieg na okolice oczu i czoło 800,-
zabieg na policzki i żuchwę 1200,-
zabieg na całą twarz, okolice wokół oczu oraz podbródek 2000,-
zabieg na twarz,szyję oraz dekolt 2900,-
zabieg na biust 1000,-
zabieg na brzuch (tzw. luźny przód) 1700,-

Co to jest E-LIGHT?

Urządzenie kosmetyczne E-light (IPL + RF Bipolarny), czyli impulsowe źródło światła fale radiowe to nowość zaliczana do rodziny urządzeń wykorzystujących energię świetlną oraz prąd o częstotliwości radiowej. E-light emituje wiązkę rozproszonych promieni świetlnych, które mają zróżnicowaną długość fali. Docierają one na różne głębokości skóry oraz działają wielokierunkowo. Działanie fal radiowych intensyfikuje i uzupełnia działanie IPL. Efektem współdziałania IPL i fal radiowych jest głębsza penetracja w warstwy skóry właściwej. Przy użyciu IPL tkanka może pochłonąć 30-40 % energii, reszta energii jest odbijana i załamuję się (energia świetlna penetruje do 2,5 mm), podczas gdy działamy E-light’em zjawisko odbicia i załamania się energii nie występuje (energia świetlna penetruje do 4mm). Praca e-lightem to szybszy efekt końcowy, co przekłada się na mniejszą ilość zabiegów, dużą rozpiętość możliwych zastosowań i satysfakcję klientów.

Technologia IPL+RF ma szerokie możliwości precyzyjnego dopasowania się do różnych typów skóry oraz różnych defektów i problemów skórnych. Jest klinicznie sprawdzona i bezpieczna.

DZIAŁANIE FAL RADIOWYCH RF W URZĄDZENIU E-LIGHT

Fale radiowe są to prądy o częstotliwości radiowej. Stymulując skórę tego rodzaju prądami powodujemy powstanie ciepła endogennego pod wpływem którego fibroblasty są stymulowane do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Efektem tej reakcji jest odzyskana przez skórę sprężystość i elastyczność. Zabiegi z użyciem tej technologii są bezinwazyjne, bezbolesne i komfortowe.

Fale radiowe zastosowane w połączeniu z intensywnie pulsującym światłem (IPL) powodują zwiększenie przepuszczalności światła przez tkanki.

Zastosowanie fal radiowych podczas zabiegów fotoodmładzania i terapii usuwającej przebarwienia znacznie poprawia efekty zabiegowe

Nowość!!!

MAGNIFICO – Najlepsze urządzenie na Ciało i Twarz.

Tak kompletnego sprzętu kosmetycznego do modelowania sylwetki jeszcze nie było.

Maksymalne efekty gwarantuje 5 niezastąpionych technologii:

 1. Podciśnieniowa liposukcja ultradźwiękowa
 2. Fale radiowe RF
 3. Promieniowanie IR
 4. Masaż ssąco-próżniowy (endomasaż)
 5. Mechaniczny masaż rolkami

Urządzenie kosmetyczne MAGNIFICO zdobyło wyróżnienie w prestiżowym konkursie Inspiracje Roku 2014 w kategorii „Urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało” zorganizowanym przez magazyn SPA Inspirations.

Podstawą redukcji obwodu ciała oraz cellulitu jest zmniejszenie powiększonych komórek tłuszczowych (adipocytów). Ich zbyt duża wielkość odpowiada za zaburzony przepływ w naczyniach krwionośnych i limfatycznych, gorsze przewodzenie tkanki nerwowej oraz utratę elastyczności skóry.

WSKAZANIA:

 • szybkie zwalczanie zmian cellulitowych
 • silne ujędrnienie i modelowanie sylwetki
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • zwiększenie napięcia powłok brzusznych
 • pobudzenie układu krwionośnego i limfatycznego

PRZECIWWSKAZANIA:

 • ciąża i okres laktacji
 • choroby nowotworowe
 • niewydolność nerek i wątroby
 • rozrusznik serca
 • niewydolność serca oraz przewlekłe nadciśnienie tętnicze,
 • przepuklina
 • choroby endokrynologiczne
 • choroba Hashimoto
 • choroby wirusowe i bakteryjne skóry, przerwana ciągłość naskórka
 • obecność w okolicy zabiegowej metalowych implantów
 • epilepsja, stwardnienie rozsiane
 • zakrzepowe zapalenie żył

FALE RADIOWE, PROMIENIOWANIE IR, MASAŻ SSĄCO-PRÓŻNIOWY, MECHANICZNY MASAŻ ROLKAMI

Aby zredukować rozmiar adipocytów uruchamiamy procesy anaboliczne i kataboliczne. Zastosowane 4 technologie w MAGNIFICO pozwalają na:

– zwiększenie aktywności procesu lipolizy w komórkach tłuszczowych oraz zwiększenie lokalnego przepływu krwi:

– dochodzi do aktywacji odbudowy tkanki łącznej poprzez fibroblasty oraz uruchamianie drenażu limfatycznego

Mechaniczna manipulacja poprzez zassanie i masaż:

 • Stymuluje drenaż limfatyczny oraz perfuzję krwi (udrażnianie przepływ płynu międzykomórkowego ze skóry właściwej i z górnych partii tkanki podskórnej do systemu limfatycznego)
 • Zwiększa aktywność fibroblastów
 • Usuwa zrosty w tkance tłuszczowej.
 • Powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych
 • Zwiększa głębokość penetracji prądu RF i światła

Dodatkowo działanie światła podczerwonego i fal radiowych:

 • Zwiększa perfuzję krwi i zwiększa dysocjację tlenu z oksyhemoglobiny. Zwiększa aktywność fibroblastów.
 • Przyspiesza lipolizę i spalanie kwasów tłuszczowych.
 • Ujędrnia skórę.

Jak wiadomo najlepsze efekty przynosi terapia skojarzona. Fale radiowe, promieniowanie Infrared, masaż podciśnieniowy i mechaniczny masaż rolkami – skupione są w jednej głowicy tak, że podczas zabiegu działamy na problem wielopłaszczyznowo intensyfikując tym samym osiągane efekty.

Przed zabiegiem:

 • podczas zabiegu uwalniane trójglicerydy są metabolizowane naturalnymi drogami, dlatego należy wypić około 1,5 litra wody przed zabiegiem, w celu usprawnienia tego procesu
 • w dzień zabiegu wskazane jest spożywanie potraw niskotłuszczowych
 • nie korzystać z kąpieli słonecznych lub solarium w ciągu 24 godzin przed zabiegiem
 • nie wykonywać w ciągu tygodnia przed zabiegiem złuszczeń chemicznych (tzw. kwasy AHA, BHA, PHA) w miejscu zabiegowym

Po zabiegu:

 • nie korzystać z kąpieli słonecznych lub solarium w ciągu 24 godzin po zabiegu
 • nie wykonywać w ciągu tygodnia przed i po zabiegu złuszczeń chemicznych (tzw. kwasy AHA, BHA, PHA itp.)
 • dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych należy przez cały okres trwania terapii pić dużą ilość wody mineralnej (1,5l-2l), zachować niskotłuszczową i niskocukrową dietę oraz zwiększyć
 • aktywność fizyczną

Czas zabiegu: 20 min do 60 min – zależności od obszaru zabiegowego

Częstotliwość: do 2 zabiegów tygodniu – 6 – 10 zabiegów w serii

KONTAKT

19-300 Ełk
ul. Tuwima 22, lok. 2
kom. 602 44 99 20

salon@perla.elk.pl
NAPISZ DO NAS

PERŁA NA MAPIE

PRAWA AUTORSKIE © Perła 2014

Facebook