Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to nowy sposób głębokiego oczyszczania skóry, który jest absolutnie nieinwazyjny i może być stosowany nawet na najbardziej wrażliwej skórze. Podczas zabiegu na skórę nakłada się specjalne serum, a następnie przykłada łopatkę produkującą wibracje ultradźwiękowe, które docierają głęboko w pory i mieszki włosowe oczyszczając je z nadmiaru sebum, starych, obumarłych komórek, wydzielin i tłuszczów. W rezultacie peeling kawitacyjny natychmiastowo oczyszcza, wygładza oraz dokładne przygotowuje skórę na lepszą penetrację składnikami aktywnymi. Bezbolesne, głębokie oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, która pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz pozbycie się bakterii. Zapewnia wygładzenie i regenerację skóry, poprawia mikrokrążenie, dezynfekuje.

Przeznaczony do bardzo wrażliwej, delikatnej, cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, trudno gojącej się, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry skłonnej do wyprysków, trądzikowej, przetłuszczającej się.

Ultradźwięki
Peeling kawitacyjny + oczyszczanie manualne 160,-
Peeling kawitacyjny twarzy z sonoforezą i ampułką + maska 130,-
„Dotyk Luksusu” zabieg na twarz, szyję, dekolt zabieg oczyszczająco-odżywczy z sonoforezą i ampułką + masaż 240,-
Peeling kawitacyjny twarzy + kwas migdałowy + maska 160,-
Peeling kawitacyjny twarzy, szyi, dekoltu + kwas migdałowy + maska 210,-
„Perła” zabieg na twarz zabieg silne odżywienie-rozświetlenie (kawitacja z wit.C, kwasy VEDARA, retinol) 220,-
„Perła” zabieg na twarz, szyję, dekolt zabieg silne odżywienie-rozświetlenie (kawitacja z wit.C, kwasy VEDARA, retinol) 260,-

KONTAKT

19-300 Ełk
ul. Tuwima 22, lok. 2
kom. 602 44 99 20

salon@perla.elk.pl
NAPISZ DO NAS

PERŁA NA MAPIE

PRAWA AUTORSKIE © Perła 2014

Facebook