LIFTING BEZ SKALPELA

LIFTING BEZ SKALPELA

Jak działa Ulthera Hifu?

Skoncentrowana energia ultradźwięków w postaci sekwencji strumieni dostarczana jest głęboko pod warstwy powierzchniowe skóry. Powoduje to natychmiastowe obkurczenie skóry poprzez mikronakłucia tkanki wewnątrz skóry. Wyjątkowość Ulthera HiFu polega na naturze tych strumieni, które są łagodne dla tkanek zewnętrznych, a oddziałują dopiero w punkcie ogniskowej- tam, gdzie spotykają się fale ultradźwiękowe wewnątrz skóry na określonej głębokości.

Mikronakłucia wewnątrz skóry mogą być wykonywane na różnych głębokościach w zależności od stanu skóry: 1,5mm, 3mm, 4,5mm. Przy bardzo złym stanie skóry można wykonać zabieg równocześnie na dwóch poziomach skóry. Najważniejszą zaletą tej techniki jest nienaruszalność tkanek zewnętrznych, dzięki temu zewnętrzne warstwy skóry nie ulegają widocznym zmianom, a płaszczyzny położone głębiej poddane są działaniu skoncentrowanej dawki energii. Punkty koagulacji termalnej, które powstają dzięki miejscowemu zdeponowaniu energii, inicjują naturalną odpowiedź organizmu – produkcję nowego, ulepszonego kolagen, a w efekcie skutkują stopniowym podniesieniem skóry, ujędrnieniem, poprawą jej napięcia. Bardzo intensywny zabieg porównywalny do zabiegów chirurgicznych nie pozostawia na tkankach zewnętrznych żadnego śladu – dlatego nie wyklucza życia codziennego.

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu?

Ulthera HiFu przeciwdziała siłom grawitacji, zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia. Rezultatem zabiegu na twarz jest między innymi wyraźne uniesienie górnych powiek. Dzięki temu spojrzenie staje się bardziej otwarte, a twarz nabiera odświeżonego, młodszego wyrazu i wyglądu. Efekt liftingu w postaci podniesienia i zwiększenia napięcia skóry można także osiągnąć w innych newralgicznych obszarach, które wpływają wyraźnie na kształt twarzy i wygląd szyi, a takich jak: policzki, linia żuchwy czy podbródek. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Efekt zabiegu zależy od indywidualnych cech organizmu pacjenta i właściwości jego skóry. Lifting i napięcie skóry pojawia się stopniowo do 90 dni po zabiegu – tyle czasu trwa produkcja nowego kolagenu. Efekt utrzymuje się około 2 lat.

Promocyjne ceny zabiegu ULTHERA HIFU
zabieg na okolice pod oczami 400,-
zabieg na okolice pod oczami, powieki oraz kurze łapki 600,-
zabieg na okolice oczu i czoło 800,-
zabieg na policzki i żuchwę 1200,-
zabieg na całą twarz, okolice wokół oczu oraz podbródek 2000,-
zabieg na twarz,szyję oraz dekolt 2900,-
zabieg na biust 1000,-
zabieg na brzuch (tzw. luźny przód) 1700,-

KONTAKT

19-300 Ełk
ul. Tuwima 22, lok. 2
kom. 602 44 99 20

salon@perla.elk.pl
NAPISZ DO NAS

PERŁA NA MAPIE

PRAWA AUTORSKIE © Perła 2014

Facebook