Zabiegi pielęgnacyjne stóp

Zabiegi pielęgnacyjne stóp

pedicureWypielęgnowane, zdrowe stopy są nie tylko podstawą dobrego samopoczucia, ale również ważnym elementem urody. Delikatna, jedwabiście gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają powabu i pewności siebie każdej kobiecie. Dlatego warto otoczyć je szczególną troską i wykonać fachowy pedicure, który jest nie tylko zabiegiem upiększającym, ale przede wszystkim leczniczym.

Pedicure kosmetyczny, zwany frezarkowym, to szybki i bezbolesny sposób na poprawę kondycji i wyglądu Twoich stóp. Wykonywany jest przy pomocy nowoczesnej frezarki – dzięki temu urządzeniu szybko, bezboleśnie i bez skaleczeń usuwamy zrogowaciały naskórek ze stóp oraz okolic paznokci.

Pedicure hybrydowy to zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure podstawowym rozszerzony o pokrycie paznokci trwałym lakierem hybrydowym utwardzanym w lampie UV. Lakier nie niszczy płytki paznokcia, nie odbarwia, nie odpryskuje i nie blaknie. Główne zalety to trwałość jak żel oraz łatwa aplikacja, jak przy tradycyjnym malowaniu paznokci. Lakier zastąpiony został emalią hybrydową, którą utwardza się światłem UV. Po utwardzeniu paznokcie stają się twarde, mocne, a co najważniejsze wyglądają naturalnie. Od razu po wyjęciu z lampy UV można w pełni cieszyć się pięknymi paznokciami. Trwałość pedicure hybrydowego to nawet 3 tygodnie.

Pedicure japoński to całkowita nowość na polskim rynku kosmetycznym. Zabieg ten polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Średnio co dwa – trzy tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie. Pedicure japoński wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Ten unikatowy pedicure zalecany jest na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.

Pielęgnacja stóp
Pedicure kosmetyczny 90,-
Pedicure częściowy 70,-
Pedicure hybrydowy 120,-
Pedicure hybrydowy + peeling kwasowy 120,-
Pedicure hybrydowy – częściowy 70-75,-
Zabieg pielęgnacyjny na stopy z parafiną 50,-
Pedicure MAWEX bez malowania 120,-
Pedicure MAWEX + malowanie klasyczne 140,-
Pedicure MAWEX + hybryda 170,-

PEDICURE KWASOWY – CALLUSPEELING

pedicureNOWA ERA W PROFESJONALNEJ PIELĘGNACJI STÓP – ZABIEG CALLUSPEELING SZWAJCARSKIEJ FIRMY MAVEX

Szwajcarska firma MAVEX opracowała unikatowy zabieg CALLUSPEELING, który jako jedyny na polskim rynku posiada CERTYFIKACJĘ MEDYCZNĄ Poznaj atuty zabiegu medycznego CALLUSPEELING firmy MAVEX.

Produkt medyczny Klasa I – Certyfikacja Swissmedics gwarantująca bezpieczeństwo dla pacjenta.

Zabieg obejmuje zarówno część śródstopia jak i piętę.

 

Całkowicie usuwa popękany, twardy, suchy i zrogowaciały naskórek w zaledwie 15-30 minut bez użycia ostrzy i frezarki.

Bazuje na zmiękczających, normalizujących proces keratynizacji naskórka zbuforowanych kwasach: glikolowym i mlekowym nie powodując dyskomfortu złuszczania po aplikacji. Komfortowy i przyjemny zabieg nadający niezwykłą miękkość stopom na dłuższy czas.

Pedicure Mavex
Pedicure MAWEX bez malowania 130,-
Pedicure MAWEX + malowanie klasyczne 160,-
Pedicure MAWEX + hybryda 190,-

KONTAKT

19-300 Ełk
ul. Tuwima 22, lok. 2
kom. 602 44 99 20

salon@perla.elk.pl
NAPISZ DO NAS

PERŁA NA MAPIE

PRAWA AUTORSKIE © Perła 2014

Facebook